Obserwatorzy

niedziela, 29 stycznia 2017

Kolorowo

Witajcie :)

Dziś będzie zupełnie coś innego, coś czego jeszcze u mnie na blogu nie było.
Być może wiele z Was stwierdzi, iż jest to mało kreatywne i zajmujące zajęcie, jednak mi pozwala się odprężyć, a to najważniejsze.
Nie zawsze mam czas, aby rozłożyć się z koralikami, czy diamentami, nie zawsze też jest ochota, aby coś dłubać szydełkiem, czy igłą i nitką, a jak już wspominałam siedzieć zupełnie bezczynnie nie potrafię.
Przeglądając różne blogi tematyczne, trafiłam na kolorowanki dla dorosłych. W pierwszej chwili zupełnie to do mnie nie przemawiało- no jak to ja stara będę się bawić kredkami, chyba nie bardzo wypada, chociaż w dzieciństwie bardzo uwielbiałam kolorować, bo do rysowania czy malowania się nie nadaję- totalne beztalencie ze mnie :)
Postanowiłam więc nabyć kolorowankę nie przedstawiającą zupełnie nic i zwyczajne kredki w liczbie 24 kolorów :)
Jak zaczęłam, to pierwszy obrazek pochłonął około 2 godzin z mojego życia.
Niby takie proste, łatwe i przyjemne, ale jak tu dobrać kolory, aby wszystko było spójne :D
Babcia oczywiście mnie wyśmiała, jak to robi prawie ze wszystkim czym się zajmuję, dopóki jej się coś nie spodoba, ale to nieważne, bo świetnie się bawię i odpoczywam, zwłaszcza teraz zimą, gdzie szarość za oknem (bo śnieg stopniał), ja mogę pobawić się kolorami.
Nie koloruję codziennie i też nie kilka obrazków na raz, gdyż jedno zajęcie mnie zwyczajnie nudzi, ale stwierdzam, że to fajna odskocznia od reszty robótek:)

Na pierwszym zdjęciu kolorowanka, z której pochodzą przedstawione obrazki, szkoda tylko, że obrazki znajdują się po dwóch stronach kartki, bo to wyklucza kolorowanie flamastrami, a jak robię pogrubione krawędzie, to tez niestety zaznaczają się one na stronie następnej.


3 komentarze:

 1. Bardzo ładnie pokolorowałaś te ornamemty, ten ostatni jest ciekawy:‐)
  Ja bardzo lubię kolorować, a samych kolorowanek mam kilka, ale dzielę się
  z dzieciakami, bo one wolą te dla dorosłych. No i kredki ile by ich nie
  było zawsze brakuje jakiegoś koloru;‐)
  Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie pokolorowałaś, ja to jak patrzę na te kolorowanki dla dorosłych to chętnie bym wyhaftowała te wzory, ale niektóre są tak drobne, że cieżko byłoby je nanieść na płótno.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozostawione komentarze:)